Pirkimo taisyklės

Pristatymas ir grąžinimo garantija

Freshpoint.lt internetinėje parduotuvėje pirktos prekės gali būti grąžinamos per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

post freshpoint.ltNorint grąžinti prekę turėtų būti išlaikyta pagrindinė sąlyga – nepažeista prekės pakuotė ir nesugadinta (nebandyta) pati prekė. Jei ši sąlyga yra įvykdyta, tuomet turėtumėte parašyti laisvos formos prašymą grąžinti prekę, nurodant sąskaitos – faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai. Šį prašymą turite atsiųsti el.paštu info@freshpoint.lt. Kai gausime prekę, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota pinigai nebus grąžinami.

BERGHOFF” ir kiti gamintojai iš nerūdijančio plieno produkcijos priežiūra

Prieš naudojant naujus indus reikia išplauti karštu vandeniu su skystomis plovimo priemonėmis, kad būtų pašalinti galimi nešvarumai arba lipalai. Minkšta kempinėle, suvilgyta plovikliu, įtrinkite indų paviršių ir taip palikite 5 minutėms, po to nuplaukite vandeniu. Esant reikalui, visos procedūros kartojamos 2-3 kartus. Vėliau indus rekomenduojama plauti minkšta kempinėle arba servetėle, bet kokiu švelniu plovikliu. Kad indai išsaugotų blizgesį, būtina iškart po plovimo juos sausai iššluostyt.

Indų valymui nerekomenduojama naudoti metalinių šepečių, peilių, gremžtukų ir panašių daiktų. Negalima valymui naudoti priemonių, galinčių pažeisti paviršių (pavyzdžiui grūdėtų priemonių), o taip pat šarminių ploviklių, nes indai praranda blizgesį.

Indų paviršiuje gali atsirasti kalkių nuosėdų – taip vadinamų katilo nuovirų. Tokios nuosėdos, taip pat dėmės, atsiradę nuo kai kurių produktų mineralinių druskų, lengvai pašalinamos kempinėle, suvilgyta actu, citrinų sultimis arba citrinų rūgšties skiediniu. Taip pat galima naudoti ploviklius, kurių sudėtyje yra citrinų rūgšties.

Stebėkite, kad indai neperkaistų! Jiems perkaitus gali pasikeisti metalo paviršiaus spalva – iki auksinio arba šviesiai rusvo atspalvio, gali atsirasti vaivorykštinės dėmės. Tai nėra indų defektas ir jokiu būdu neturi įtakos nei indų patvarumui, nei gaminamo maisto savybėms. Norint, kad metalo spalva nepakistų, reikia griežčiau laikytis indų naudojimo taisyklių. Perkaitę indai turi atvėsti savaime, jokiu būdu nenaudokite šalto vandens. Jeigu spalva vis tik pasikeitė, naudokite valiklį, skirtą nerūdijančiam plienui arba palaukite- praeis kiek laiko ir indai atgaus savo spalvą.

D ė m e s i o! Dangčius su termorankena griežtai draudžiama laikyti šaldytuvuose, plauti po tiesiogine vandens srove bei indaplovėse.

GARANTIJA

Prekes su užslėptais gamybos ir medžiagų defektais, išaiškėjusiais per 12 mėnesių nuo pardavimo dienos keičia Freshpoint prekybos tinklas info@freshpoint.lt; www.freshpoint.lt

GARANTIJA NETAIKOMA:

  • Defektams, atsiradusiems dėl neteisingo puodų naudojimo.
  • Mechaninėms deformacijoms, atsiradusioms dėl netinkamo naudojimo.
  • Defektams, kurie neturi įtakos indų funkcionalumui.
  • Naudojant valymo priemones, kurios gali pakenkti paviršiui.
  • Įbrėžimams, atsiradusiems naudojant metalinius ar kitus kietus įrankius.
  • Prekėms, kurios yra antisanitarinės išvaizdos, nehigieniškos (t.y. riebaluotos, prisvilusios, su maisto likučiais   ir pan.).

Dažniausiai užduodami klausymai

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page