, , ,

GRANITINĖ KEPTUVĖ 28cm BERLINGER HAUS BURGUNDY BH-1946

Kiekis:

Neturime


 30.08

Neturime

„BERLINGER HAUS METALLIC“ serijos vazonai ir aksesuarai pagaminti iš aukštos kokybės kalto aliuminio, padengto viduje triguba granito (marmuro) danga su labai dideliu kietumo koeficientu. Išorinę dangą galima rinktis iš kelių spalvų variantų su būdingu metaliniu blizgesiu. Šie patrauklūs ir madingi indai standartiškai yra su „SOFT TOU“ (silikonine rankena). Tinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms. „TURBO INDUCTION“ sistema (jie labai greitai įkaista) leidžia sutaupyti iki 35% energijos.

 Matmenys:

Keptuvė su nuimama rankena Ø28x 6cm

Funkcijos:

Triguba granito danga

Medžiaga: aukštos kokybės lietinis aliuminis

„Soft-Tou“ rankena: silikoninė rankena

„TURBO INDUCTION“ sistema (jie labai greitai įkaista) sutaupo 35% energijos

Galima plauti indaplovėje

Lengvas laikymas dėka nuimamos rankenos

Visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms

Spalva: RED (BURGUNDY)

Granito danga yra tefloninė danga, praturtinta granito smulkumomis, kurios dėka ji įgauna didesnį kietumą. Jis sunkesnis už tefloną, tačiau išlaiko savo privalumus: nedega, gerai paskirsto šilumą. Tai sujungia ketaus ir tefloninių indų privalumus. Jis turi visus teflono privalumus, tačiau yra atsparesnis pažeidimams, lenkia net keramines dangas.

Dėl granito dangos indai tampa ypač atsparūs įbrėžimams ir patvarūs. Šio tipo puodai ir keptuvės taip pat leidžia kepti su minimaliu riebalų kiekiu, nes indai įkaista kaip akmuo ir atiduoda šilumą visu savo paviršiumi.

Aliuminio korpuso ir feromagnetinio dugno sudėtis leidžia jį naudoti indukcinėje viryklėje ir visose kitose virtuvėse bei geriausias lietinio ir kausto aliuminio savybes visose viryklėse ir kaitlentėse.

Unikalus kodas: KNFF2449 Kategorijos: , , ,

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page