, , ,

GRANITINIS PUODAS 24cm BERLINGERHAUS BH-6897 CARBON PRO

Kiekis:

Neturime


 33.30

Neturime

BERLINGER HAUS „CARBON PRO“ serijos indai yra pagaminti iš aukštos kokybės lietinio aliuminio, padengto viduje triguba granito danga (marmuru) su labai dideliu kietumo koeficientu. Metalinis grafito išorinis apvalkalas. Šie patrauklūs ir madingi indai standartiškai yra su „SOFT TOU“ (silikonine rankena). Tinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms. „TURBO INDUCTION“ sistema (jie labai greitai įkaista) leidžia sutaupyti iki 35% energijos.


Puodas Ø24 x 6,5 cm 2,3L


Funkcijos:


Triguba granito danga, kad maisto neliptų

Medžiaga: aukštos kokybės lietinis aliuminis

„Soft-Tou“ rankena: silikoninė rankena

Stiklo dangtis su ventiliacijos anga

„TURBO INDUCTION“ sistema (jos labai greitai įkaista) sutaupo 35% energijos

Galima plauti indaplovėje

Visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms

Spalva: metalinis grafitas

 


Granito danga yra tefloninė danga, praturtinta granito smulkiais daleliais, dėl kurios ji įgauna didesnį kietumą. Tai sunkiau nei teflonas, tačiau tuo pat metu išlaiko savo privalumus: nedega, gerai paskirsto šilumą. Tai sujungia ketaus ir tefloninių indų privalumus. Jis turi visus teflono privalumus, tačiau yra atsparesnis pažeidimams, lenkia net keramines dangas.


 Dėl granito dangos indai tampa ypač atsparūs įbrėžimams ir patvarūs. Šio tipo puodai ir keptuvės taip pat leidžia kepti su minimaliu riebalų kiekiu, nes indai įkaista kaip akmuo ir atiduoda šilumą visu savo paviršiumi.


 Aliuminio korpuso ir feromagnetinio dugno sudėtis leidžia jį naudoti indukcinėje viryklėje ir visose kitose virtuvėse bei geriausias lietinio ir kausto aliuminio savybes visose viryklėse ir kaitlentėse.

Unikalus kodas: KNFF2518 Kategorijos: , , ,

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page