, ,

GRANITINIŲ PUODŲ RINKINYS 15 elem. BERLINGER HAUS AQUAMARINE BH-1885

Kiekis:

Neturime


 190.18

Neturime

15 dalių „BERLINGER HAUS“ puodų rinkinys iš „METALLIC LINE – AQUAMARINE“ serijos „BERLINGER HAUS METALLIC“ serijos vazonai ir aksesuarai pagaminti iš aukštos kokybės kalto aliuminio su triguba granito danga (marmuru) su labai dideliu kietumo koeficientu. Išorinę dangą galima rinktis iš kelių spalvų variantų su būdingu metaliniu blizgesiu. Šie patrauklūs ir madingi indai standartiškai yra su „SOFT TOU“ (silikonine rankena). Tinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms. „TURBO INDUCTION“ sistema (jie labai greitai įkaista) leidžia sutaupyti iki 35% energijos. Rinkinį sudaro: puodas su dangčiu Ø20 x 10.5cm (2.5L)

puodas su dangčiu Ø24 x 11.8cm (4.1L)

puodas su dangčiu Ø28 x 12.5cm (6.5L)

puodas su dangčiu Ø16 x 7.2cm (1.2L)

gili keptuvė Ø24 x 6,5 cm

keptuvė Ø28 x 5,2 cm

virtuvės įrankių rinkinys (3 vnt.)

„Bakelite“ atletiniai padėkliukai (2 vnt. Ypatybės: triguba anti-stick granito danga Medžiaga: aukštos kokybės lietinis aliuminis „Soft-Tou“ rankena: silikoninė rankena)

„TURBO INDUCTION“ sistema (jie labai greitai įkaista) 35% energijos taupymas plaunamas indaplovėje Visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms. Spalva: AQUAMARINE

  Granito danga yra tefloninė danga, praturtinta granito smulkiais daleliais, dėl kurios ji įgauna didesnį kietumą. Tai sunkiau nei teflonas, tačiau tuo pat metu išlaiko savo pranašumus: nedega, gerai paskirsto šilumą. Tai sujungia ketaus ir tefloninių indų privalumus. Jis turi visus teflono privalumus, tačiau yra atsparesnis pažeidimams, lenkia net keramines dangas.

  Dėl granito dangos indai tampa ypač atsparūs įbrėžimams ir patvarūs. Šio tipo puodai ir keptuvės taip pat leidžia kepti su minimaliu riebalų kiekiu, nes indai įkaista kaip akmuo ir atiduoda šilumą visu savo paviršiumi. Aliuminio korpuso ir feromagnetinio dugno sudėtis leidžia jį naudoti indukcinėje viryklėje ir visose kitose virtuvėse, o geriausias virinto ir kausto aliuminio akustines savybes visose viryklėse ir kaitlentėse.

Unikalus kodas: KNFF1124 Kategorijos: , ,

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page