Puodas su marmurine danga ir dangčiu Zilner ZL-7070


 34.30

Puodas su marmurine danga ZILNER ZL-7070  leis jums paruošti skanius ir sveikus patiekalus, taip pat puikiai įsilies į virtuvės interjerą. Funkcinis „ZLINER ZL-7070“  puodas puikiai tiks ruošti įvairius troškinius, sriubas ir daugelį kitų patiekalų.

Puodas ZLINER ZL-7070 pagamintas iš aliuminio lydinio ir turi indukcinį feromagnetinį dugną. Dėl marmurinės nelipnios dangos, pasižyminčios dideliu kietumu, ji apsaugo indą nuo korozijos ir džiugina vartotojus išskirtiniu patvarumu ir aukšta higiena. Tai leidžia paruošti patiekalus su nedideliu riebalų kiekiu, apsaugo nuo maisto deginimo ir prilipimo prie indo paviršiaus. Keraminių marmurinių plytelių puodas ZILNER ZL-7070 tinka visų tipų viryklėms – halogeninėms, keramikinėms, dujinėms ir indukcinėms viryklėms, taip pat gali būti naudojamas orkaitėje. Jis gerai veikia gaminant, troškinant ir kepant – nekeičia patiekalų skonio ir turi antibakterines savybes.

Keramikinis marmurinis indas ZILNER ZL-7070 yra su stikliniu dangčiu su ventiliacine anga, kuris yra atsparus labai aukštai temperatūrai. Skaidri dangčio forma leidžia laisvai valdyti virimo procesą (nepakeliant dangčio). Naudodamiesi visu rinkiniu, galite greičiau paruošti sveiką maistą ir sutaupyti laiko.

 

Savybės:

MEDŽIAGA Aliuminis
Marmuro danga
Pilka spalva
Talpa 5,5 l
AUKŠTIS 8 cm
DIAMETRAS / PLOTIS 32 cm

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page