Marmurinis puodas 4,5L 24cm Edenberg-8005


 26.50

Aukštos kokybės marmuro puodas 24cm / 4,5 l su stiklo dangčiu EDENBERG. Pagaminta iš aliuminio liejimo, padengtos keraminiu marmuro nelipniu sluoksniu. Prekes su patvaria, nelipnia marmuro danga leidžia sveikai, be kvapo gaminti maistą ir lengvai nuplauti bei saugo maistą nuo pridegimo.

Naudojama medžiaga saugo šilumą, yra rankena su prieskonių dozatorius. Skaidrus stiklinis dangtelis su „Aroma Knob“ rankena yra atsparus lūžimui ir leidžia stebėti kepimo ciklą nepašalinant dangčio, jis turi specialų feromagnetinį dugną, pritaikytą kiekvienam virtuvės tipui: dujas, elektrą, keramiką, indukciją ir halogeną.

Unikalus dizainas užtikrina puikų šilumos perdavimą ir vienodą temperatūrą visame paviršiuje. Parametrai: marmuro keraminė nelipni danga, kuri nereaguoja su maistu, užtikrina aukščiausios kokybės maistą.

Nanotechnologijoje pagaminta danga sukuria kompaktišką ir lygų sluoksnį ant paviršiaus.

Dujų, elektros, keramikos ir indukcinėms viryklėms. Jis tolygiai paskirsto šilumą ir palaiko jį ilgą laiką.

Leidžia gaminti maistą su minimaliu kiekiu aliejaus. Stiklo dangtis su specialia prieskonių užpildu, vadinamuoju AROMA KNOB. Tai leidžia virti ir kepti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų ar vandens. Atsparus dilimui ir aukštai temperatūrai.

Galima plauti indaplovėse. Matmenys: sr.24 cm x 11.5 cm Aukštis be dangčio 11,5 cm. Šildymo lauko skersmuo 16 cm. Talpa ~ 4.5L

Unikalus kodas: 12558 Kategorija: Žyma:

KREPŠELIS

close

You cannot copy content of this page